× Ти си ГОСТ в момента. Влез в акаунта си за да играеш и ползваш всички екстри в Djagi.
Премахни рекламата
Форум
otec_cevrast_nadarvi
15 декември 2012

Аз съм нов тука.И от тази гледна точка,първо прочетох дилемите във форума.После видях профилите на тези, които се изказват.
Разбрах ,кой с кого е приятел.и най вече ,че са приятели на ръководещите сайта.Дали целта оправдава средствата ,не знам?Но ми става

смешно,че ако влезе някой страничен.Нападението се устремява към него и се забравя целта на форума.
А можеби целта на управляващите е тази,чрез тях,да се потули това което трябва да е.Като(Ние им предлагаме промени,но против са

много и затова нищо не правим).
До сега не видях един да е съгласен с предложение на администратор,модератор или програмист.
Но мисля,че това не е от голямо значение, екипа да си върши здраво работата.И именно от тази гледна точка,дори и приятелите на

екипа са недоволни ,защото им се отнемат и последните привилегии.
Новите въведения(закони) в сайта са добри.Културния тон между потребителите трябва да е на необходимото ниво.Независимо от

това,че това е сайт за игри.Не трябва да се забравя това,че не се познава ме.А от тука следва,че местоимението(ти),може да се

възприема и прилага,само от потребители които желаят това.Всичко останало звучи като обида към личността.


Всичко което може да се оправи и да е за удоволствието на потребителя,зависи от здравия и сплотен екип.
Затова имам предложения,относно игрите Белот,Воден свят и Екзотична ферма.
Белот:
-1-Когато поканя приятел на игра.Аз съм домакин.Изчакваме другите играчи.Но на мен не ми харесват.Това означава да се изместя на

друга маса,където не съм домакин.И най важното е ,че попадам на друга двойка играчи ,която не ми допада.Следва преместване на друга

маса и така до безкрайност.-Та предложението ми е следното:Да се постави опция(премахни).И тази опция да я ползва само домакина.
Опцията си я имаше.И каква бе целта на премахването и?-Не ние да си определяме ,с кого да играем.А да попадаме на друга чакаща

двойка играчи,което не е практично от много гледни точки.
Не ми отговаряй,да си направя маса.Защото на такава маса никои ,почти не е съгласен.Защото тука се гонят победи и рейтинг.
Най добра си е опцията(премахни).
-2-След като започне играта,поради некоректност или технически причини, единия от играчите не играе.Играта трябва да се прекрати.
На блокиралия играч да се отнемат 10 точки,а на останалите да се дадат по 5 точки.
Който иска да играе с робот,за това си има опция(игра с робот). Просто да няма робот,както в играта турнир.
По този начин,ще се избегне играта на скайп.А двойката която избира ,ще е по уязвима в хващането на скайп.
-3-Картите ,когато се раздават да се обръщат.Първо 3 после 2,както в класическата игра.
Турнир БЕЛОТ:
-1-Да има списък на играещите.От първо до последно място.
Това може да стане,като се премахнат аватарите на играещите и се оставят само имената им.Не е необходимо да имаш възможност да

кликваш върху аватара,да пишеш писмо , и да искаш обяснение,защо някой е играл така.Както за форума се отделят страници,което не е

чак толкова необходимо,да се четат все едни и същи коментари.така и тук могат да се отделят.Показвам:
За класация-13 страници
За изиграни игри на всеки участник:2 страници и половина.
като:на едната страница се отразяват 30 игри-Показвам:
23м Иван 40т + 210м Петър 6т +3-1 1м Кирил 70т + 140м Сашо 15т

–2-Игрите за всеки записал се са 70.Това означава,че не трябва да се повтарят играчите с които си бил на една маса.Дори и след

отпадането на 10% след втория ден.--Започнали 373.След втория ден останали в сряда-336,четвъртък-303,петък-270,събота-243,неделя

-210.В последния ден дори и да се повторят не е фатално,поради това,че толкова играчи са останали.
Воден свят:
-1-Да има възможност да се хранят рибките и на приятелите ти
-2-Да има мехурчета
–3-Да се пусне колелото на късмета
-4-Да има звук
Екзотична ферма:
-1-Да има звук-като:шум на листа,трели на птици и на животните които си закупил.При поливане ,копане.изобщо да се създаде

обстановка както в природата.
Някои неща съм ги копирал от форумите.Та да не се зачудите,че някой ги е писал преди мен.Да писал ги е ,но защо ли.
Сега се правят промени.За аватари и неприлични снимки съм съгласен.Това е сайт за игри.
Само с твърда ръка ще се оправи сайта.Успех и весели празици на екипа и потребителите.

Премахни рекламата

RELOADED
15 декември 2012

Здравейте емотикона

Ще се опитам да коментирам поставените от вас въпроси.

Белот 1 - В белота е въведена промяна, така че ако поканите приятел на случайна маса, то точките, който спечелите или загубите няма да се отчетат в никоя класация, а само в профила ви.
Колкото до идеята да можете да "киквате" неудобни противници или неподходящи или кой както иска да ги нарече ... знам ли, не е изключено да обсъдим този въпрос, но принципно, когато нещо се маха, то не се маха за да се върне в последствие.

Белот 2 - Съжалявам но не хванах чисто причинно-следствената връзка между техническият проблем и намаляването на скайп двойките. Колкото до премахването на робота - на този етап няма да се случи.

Белот 3 - дали ще обръщаме веднага картите или не е едно и също. Да, за вас това може да е супер важно или пък знам ли... просто ви кефи... Добре не казвам НЕ, казвам само, че в момента не ни е приоритет подобно "подобрение" в тази игра емотикона

Турнири - като цяло предпочитам да не коментирам. Гласим промени и естествено не отказваме идеи, но е прекалено рано да обявим каквото и да било.

Другите 2 игри не се наемам да коментирам на този етап, не за друго, а просто защото не се чувствам достатъчно компетентен.

zarina132
15 декември 2012

RELOADED Благодаря Ви Г-не,че поехте веднага всичко в свой ръце.
А сега да ви кажа за (робота). Техническите причини за да отсъства даден играч са рядкост и много забележими.Ако има техническа причина,играча на който му се е случила се забавя поне с 2 минути.А тези които ползват скайп изчезват за секунди.И една от причините е ,че трудно се разбират(нямат микрофон или няма съвпадение в мислите). В това време се включва(робот).
В другите сайтове играта се прекратява.Виждате ли връзката скайп-робот.
--А за обръщането на картите не е едно и също.Защото както прочетох в форума ,даже и това раздаване не е било така,както трябва,а са се давали направо 5 карти.Това означава,че се е направило анимация за по лесно ,а положението е същото.На всякъде в другите сайтове се обръщат картите.И това го пише и в правилника за играта белот.Тука не става въпрос дали ме кефи или не.Има си правила.Повечето, които са влезли тук,са само заради играта Белот.Не я опорочавайте.Това са елементарни ,но необходими неща.Хем да се понамали скайпа,хем да се почустваш,като на истинска игра Белот.
Извинявам се за това което ще кажа:-На един му се до пишкало- хоп(робот),на друг му звъннали на вратата-хоп(робот), трети решил да си подсказва,но му засича нещо посъвместимоста скайп-сайт-хоп(робот). Дори и да няма рейтинг,то това вече не е игра.
Да не казвам,или по точно да цитирам изказване в форума,което проверих,и се уверих.Че има игра програма със всичките игри на карти .С която може да си играеш сам с роботи или в интернет .И там няма промяна в правилата на нито една игра.Всичко е както по създадените написани правила.Защо и тука да не така.И да достави удоволствие на всички обичащи игрите с карти.
А за останалите две игри.Просто звуци.Има опция говорител.Просто трябва някой да я активира.
Трудно Ви е знам,но сами си го правите.Правилата на първо място ,роботи само ,който желае да играе с тях.
Ще ви дам и друг пример.През времето ,когато трябваше да достигна нивото -7 дни игра и 30 игри.След което да може да имам чат и да каня приятели,ми се случи следното.Седнах на маса.Влязоха играчи.Играта започна.Но след първото раздаване ме оставиха с 3 робота.Играта се отчете в профила ми ,а за 30-тях игри не.От тук се вижда,че игрите с робот не са валидни дори и да те оставят след започване на играта.Е за какво са тогава,при наличието на опция игра с робот,в играта с играчи.
Съжалявам,но не сте прав.Весели празници и успех в препрограмирането. И дано да е за потребителите добро.

RELOADED
15 декември 2012

Това за анимацията на 5те карти нз къде сте го прочели, но от както съм в сайта знам, че анимация и раздаване се припокриват 1към1 в белота.

zarina132
15 декември 2012

Няма значение ,дали се припокриват.Важното е да се отварят,първо три после две,както си е самата игра.
А скайп и робот помислихте ли?Или и той се припокрива.
Тука става въпрос за удоволствие.За сайт без обиди,без извратеняци ,без сексуални предизвикващи снимки.Дори не е нужен и рейтинг.Но да е играта белот,дори и в турнира.Игра по написаните правила.От както си е игра.
Затова са тези интриги.Защото истинската игра е една,а тук се преиначава .Дори е смешно, като за супер сайт на игри,който се държи ,най вече на играта белот.
Съжалявам, но май е по интересно с интриги.

Ponichka
16 декември 2012

zarina132 е права.Играта белот няма нищо общо с тази тука и във един друг сайт.Там има много предимства пред вашата.Белота ви тука е много зле.Игрите са ясни от самото начала.Валат вие валат ние и т.н.И с това обикаляне по масите то докато обикаляш ти се убива желанието за игра.Точно вече си започнал игра и хоп парта ти излезе и какво - робот.От толкова обикаляне накрая да играеш с робот.Имали сте много потребители и за това масите не се виждали или имаше някакво обяснение то само вашия сайт има много потребители другите нямат емотикона.

Трябва да си логнат за да можеш да публикуваш